mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

Rukometni vikend

11.3.2018. 19:07:22

U subotu (10.03.2018.) seniori RK Broda poraženi su u Našicama od ekipe Nexe II. Nakon loše odigranog prvog poluvremena u kojem smo gubili 16:10, drugo poluvrijeme smo bolje otvorili, međutim opet na momente igramo loše. Nakon time-outa zaigrali smo čvršće u obrani i nešto bolje u napadu.
Na kraju utakmice podnošljivi poraz 30-27. Iduće kolo igramo protiv prvoplasirane ekipe Borova kod kuće, u sportskoj dvorani Brod (Tehnička škola).
RK NEXE2: RK BROD 30:27 (16:10)
RK NEXE2: Brnjak, Poljak, Janeski 2, Ćuić 2, Baričević 6, Strmečki 2, Njegovan, Stošić, Zahirović, Malkoč, Delić, Poljak, Greganić 4, Kovačević 9, Kvastek 4, Vulić 1. Trener I. Tomičić
RK BROD: Krznarić, Ferić, Vukadinović, Vukoje, Matačić, Rašić 3, Marić 2, Sarić 2, Didić 5, Bubalo, Alajica 6, Petrović 4, Prusina 2, Rakić, Bohm 3.
Trener: Saša Sertić

Nakon utakmice seniora, u nedelju 11.03.2018. u Đakovu, Dječaci A (2004/2005.g.) odigrali su 11. krug, 1. HRLDA Istok protiv svojih vršnjaka iz Mikanovaca i Đakova.
U prvoj utakmici naši dečki su se dugo borili protiv vršnjaka iz Mikanovaca i tek pred kraj utakmice su slomili njihov otpor te utamica završava rezultataom RK Brod : RK Ivan Mikanovci 25:23
U drugoj utakmici protiv RK Đakova dečki su u prvom poluvrijemenu pokazali da su odlučni pobjediti i na poluvrijeme odlaze rezultatom 11:7 za nas.
U drugom poluvremenu neobjašnjivi pad naših dječaka i neke čudne sudačke odluke dovode da gubimo utakmicu 15:13. U obje utakmice istaknuli su se Marko Bajan, Franjo Jurišić, Jakov Marić i Šimun Marić.
Nadamo se da nam ovaj poraz neće poremititi  planove za odlazak na završni turnir 20 najboljih ekipa Hrvatske u Umag.