mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

Polovićan uspijeh mlađih kadeta u Požegi

4.12.2017. 7:24:06

Subota 3.12.2017. mlađi kadeti RK Broda odigrali su 4. krug 1. HMKRL Istok u Požegi.
U prvoj utakmici protiv RK Staro Petrovo Selo dečki nisu problema i trener Saša Sertić dao je priliku svim igračima. Utakmica je završila pobjedom naših dečki 31:8.

Druga utakmica protiv RK Požege. Na samom početku utakmice Požega je povela 3 razlike. Trener Saša Sertić zove minutu odmora i dečki preuzimaju vodstvo, da bi na poluvrijeme otišli sa tri razlike za nas. Početak drugog poluvremena se nismo opustili i dalje držimo konce u svojim rukama. Međutim nakon nekoliko čudnih odluka sudačkog para (isključenjem našeg ključnog igrača Matka Tonkovića), utakmica kreće u drugom smjeru. I gubimo od domaćina Požege rezultatom 26:20.