mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

6. kolo II HRL Istok - seniori

12.11.2017. 7:26:23

Večeras (subota 11.11) u našoj dvorani odigrali smo utakmicu protiv ekipe iz Orahovice - RK Orahovica, pred otprilike 70 gledatelja. U obrani smo odigrali vrlo kvalitetno, ali u napadu malo nekocentrirano tako da su gosti poveli u samom početku utakmice rezultatom 1:3.

Ubrzo ubacujemo u višu brzinu i rezultat preokrećemo na svoju stranu. Na odmor se odlazi rezultatom u našu korist 13:11.

Drugo poluvrijeme se nastavlja u istom tempu i rezultat nije bio upitan. Zadnjih par minuta igre trener Saša Sertić dao je priliku mlađim kadetima i svoj prvi gol zabio je Matko Tonković (2002 godište). Uz naše seniore I. Rašića i J. Sarića, odličnu utakmicu je odigrao i kadet Filip Prusina. Također se iskazao i iskusni golman Bubalo koji je svojim obranama puno prodinio konačnom rezultatu.

Sljedeće kolo igramo protiv neugodnog protivnika u Pakracu RK LiPa. Svi za Brod!!

RK Brod – RK Orahovica 29:24 (13:11)

RK Brod: Bubalo 1, M. Sarić, Simeon 1, Vukadinović, Vukoje, Tonković 1, Matačić, Rašić 10, Marić, J. Sarić 5, Didić 2, Poznanović, Alajica, Petrović 3, Prusina 4, Bohm 2. Trener: Saša Sertić i pomoćni trener Ivan Janjić.

RK Orahovica:  Matej Hajmiler, Tosino 1, Farkaš 2, Hodak 3, Marko Hajmiler 1, Galinec, Vulić 3, Turajlija 4, Rotim 3, Bureš 3, Žiška 1, Luka Hajmiler 3, Steiner, Knežević. Trener: Zoran Ugljanac.

Sedmerci: RK Brod 3/4, RK Orahovica: 3/7;

Isključenja: RK Brod: 8min. (Simeon 2, Poznanović 2, Prusina 4), RK Orahovica: 14min. (Tosino 2, Marko Hajmiler 2, Galinec 2, Vulić 2, Rotim 2, Luka Hajmiler 4)