mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

50% učinak mlađih kadeta

18.11.2017. 19:58:22

Subota 18.11.2017. mlađi kadeti RK Broda odigrali su 3. krug 1. HMKRL Istok u Vinkovcima.
U prvoj utakmici protiv RK Osijeka dečki nisu dobro otvorili utakmicu i Osiječani su poveli četiri razlike. Uz veliki napor i angažiranost u obrani i napadu, na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 9:8 za naše dečke.
U drugom poluvremenu ekipe su se smjenivale u vodstvu i zadnji naš napad nismo uspijeli realizirati i gubimo rezultatom 18:17, iako bi bilo realno da je rezultat završio neriješeno.
RK Osijek : RK Brod 18:17. Najučinkovitiji među našim dečkima bili su Šimun Marić sa 6 golova, Luka Matačić 5 golova i Patrik Švaganović 3 gola.

Druga utakmica protiv RK Nexe (Našice) je također bila neizvjesna. Obje ekipe su se izmjenjivale u vodstvu do samog kraja. Tek pred sam kraj utakmice prelazimo u vodstvo i pobjeđujemo rezultatom RK Nexe : RK Brod 18:20.
Najučinkovitiji kod naših dečki bili su Patrik Švaganović 6 golova, Matko Tonković 5 golova, te Luka Matačić, Marko Bajan i Šimun Marić po 3 gola.