mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

5. kolo I HRL Dječaci A

11.11.2017. 14:49:14

Subota 11.11.2017. Dječaci A (2004.g. i mlađi) imali su 50% učinak.
U prvoj utakmici protiv RK Osijeka dečki su igrali brzo i poletno, međutim u samom početku utakmice Frajno Jurišić je dobio udarac u mišić i nije mogao nastaviti. Uz nedostatak Jakova Marića (lijevi vanjski) nije se više ni moglo.
RK Osijek : RK Brod 26:16. Najučinkovitiji među našim dečkima bili su Šimun Marić sa 8 golova i Teo Vukadinović 4 gola.

Druga utakmica protiv favorita RK Nexe (Našice), dečki su zbili redove, F. Jurišić je uz ozljedu pokušao igrati do drugog poluvremena.
Utakmica je bila napeta i ekipe su se izmjenjivale u vodstvu. U drugom poluvremenu naši dečki ubacuju u višu brzinu i prelaze u vodstvo dva razlike. I na kraju upisuju pobjedu.
RK Brod : RK Nexe 25:18. Najučinkovitiji kod naših dečki bili su Šimun Marić 11 golova, i Marko Bajan 4 gola i na krilu se pokazao Matej Marić 3 postignuta gola.