mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

Seniori u 4. kolu izgubili od RK Nexe II

28.10.2017. 22:59:44

Večeras je (subota 28.10)  odigrano 4. kolo II HRL Istok pred otprilike 100 gledatelja. Na domaćem terenu, u dvorani Brod odigrali smo utakmicu protiv RK Nexe II iz Našica. Prvo poluvijeme igramo vrlo dobro i agresivno i na kraju  prvog poluvreme gubimo pet razlike od kvalitetnijeg protivnika. Protivnik je na samom kraju prvog poluvremena iskoristio naših par grešaka. Početkom drugom poluvrijemena igra se gol za gol. U 40. minuti opet pravimo nekoliko grešaka što protivnik koristi i utakmica završava sa rezultatom 27:37 za ekipu iz Našica

Sljedeće kolo igramo u Borovu protiv ekipe koja se bori za vrh tablice.

RK Brod – RK Nexe II 27:37 (13:18)

RK Brod: Krznarić 1, M. Sarić, Simeon 2, Alajica 4, Vikadinović, Vukoje 1, Matačić, Rašić 10, Marić 1, J. Sarić 1, Didić, Poznanović 2, Jozić, Petrović 3, Prusina, Bohm 2. Trener: S. Sertić.

RK Nexe II: I. Poljak, M. Poljak, Ćuić 7, Strmečki 4, Stošić, Maci Mičević 6, Malkoč 1, Delić 2, Kovačević 9, Rinčić, Kvastek 2, Vulić 6. Trener: I. Tomičić.

Sedmerci: RK Brod 4/4, RK Nexe II 5/6;

Isključenja: RK Brod: 2min. (Simeon), RK Nexe II: 8min. (Manci Mičević 2, Kvastek 4, Vulić 2)