mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

Rukometni vikend

25.2.2019. 8:12:53

U rukometnometnom vikendu prvo su igrali naši seniori u subotu 23.2.2019. Otišli su na teško gostovanje u Županju gdje nas je očekivao teško gostovanje i dobar protivnik koji se nalazi na trećem mjestu sa dva boda više od nas. Utakmicu smo otvorili dobro i cijelo prvo poluvrijeme smo vodili, te na poluvrijeme odlazimo sa tri razlike za nas, rezultat poluvremena RK Županja - RK Brod 11:14.
Drugo poluvrijeme otvaramo dobro u istom tempu do 42. minute drugog poluvremena kad smo imali i pet golova razlike.
Međutim desio se neočekivani pad u igri, tri promašene kontre i promjena domaćeg vratara su nam presudili.
Na kraju poraz RK Županja - RK Brod 31:29. Čestitke dečkima na borbenosti!

U nedelju naši mlađi kadeti u dvorani Brod odigrali su 9. krug 1. Hrvatske mlađekadetske lige Istok.
Odigrali su susrete protiv RK Đakova i Ivana iz Mikanovaca, a utakmica protiv Nove Gradiške je odgođena.
U iznimno borbenoj, atraktivnoj i napetoj igri naši dečki su protiv RK Đakova odigrali neriješeno utakmica je završila RK Brod - RK Đakovo 16:16.
U drugoj utakmici protiv RK Ivana iz Mikanovaca dečki su pobjedili rezultatom 25:16.
Idući vikend u dvorani Brod igraju naši dečki 2006 godišta i mlađi.