Izbornik

35000 SLAVONSKI BROD
HRVATSKA
IBAN HR29 2484008-1102145352, RBA

mob. 091/159 7077 (tajnik E. Okružnik)
mob. 091/406 8330 (trener S. Baranja)
mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

Početak priprema

18.8.2017. 15:28:38

Rukometni klub Brod kreće s pripremama 14.08. Sastav će vrlo vjerojatno biti bitno pomlađen. Klub će djelovati u zadanim financijskim okvirima i u skladu s tim neće moći izdvajati novac za pojačanja i igrače koji igraju za određenu naknadu... Tako da će uz 3-4 dvadeset i nešto godišnjaka nastupati kadeti i mlađi kadeti za seniorsku ekipu... radit će se vrlo ozbiljno i jako, u klubu je mnogo mladih ljudi vezanih uz rukomet, koji žele sudjelovati u radu kluba i pripomoći jednom od naših najpopularnijih sportova... težište će se stavit na rad s mladima i iz naše baze u jednom četverogodišnjem programu stavit klub na mjesto koje zaslužuje.... potrebno nam je, između ostalog, da klinci sudjeluju u raznoraznim natjecanjima za mladje uzraste, a isto tako da bez stresova seniorska ekipa sudjeluje u svom natjecanju... grad i županija (u nešto manjem omjeru) pokrivaju određene troškove. u razgovorima smo s mnogo malih sponzora koji će nam pomoć da dignemo rukomet u ovom gradu na mjesto koje zaslužuje... nadam se da će zajednica shvatit da je rukomet najbrži put da grad ima ekipu u prvoj ligi i najjeftiniji... ali ništa nije planirano preko noći... u prodaji će bit i članske iskaznice koje će bit različitih cjenovnih rangova, a i donosit će određene popuste u sportskim trgovinama i besplatan ulaz na naše tekme... pozdrav svima! Ajmoooo!