mob. 098/769 075 (trener S. Sertić)
mob. 092/205 5085 (trener M. Pifar)

3. kolo - 2. HRL Istok (seniori)

22.10.2017. 7:35:07

Sinoć 21.10. u 19 sati dvorana Tomislav Pirc u Požegi odigrali smo utakmicu 3.kola - 2. HRL Istok protiv domaćina RK Požege. Domaćini su od prve minute zagospdarili terenom i poveli rezultatom 3:0, a naši dečki su svoj prvi gol dali u 6. minuti. Ušli smo jako nervozno u utakmicu i nekoncetrirano sa puno tehničkih grešaka.Na povrijeme se otišlo rezulatatom 17:10 za RK Požegu. U drugom poluvremenu krenuli smo s boljom igrom, i smanjili zaostatak na 5 golova razlike i tu smo pali. Više se nije moglo, domaćin je objektivno bio kavalitetnij i s puno više iskustva u odnosu na nas i naše dečke.

Idemo dalje !!  Sljedeće kolo u goste nam dolazi ekipa RK Nexe II iz Našica.

RK Požega – RK Brod 38:27 (17:10)

RK Požega: Ćosić, Banović, Grbeš 3, Jurković 3, Raguž 9, Gotal, Blagojević, Tomas 3, Kiš 3, Obradović 1, Grgurić 9, Gelenčir 3, Mršić 1, Markanjević 1, Franjić, Tukonić 2. Trener: H. Jurković.

RK Brod: Krznarić, Vukadinović, Vukoje 1, Simeon 1, Matačić, Rašić 8, Marić 3, J. Sarić 4, Didić, Poznanović 1, Alajica 4, Petrović 2, Kokanović, Bohm 3, M. Sarić. Trener: S. Sertić.

Sedmerci: RK Požega 2/4, RK Brod 2/3;

Isključenja: RK Požega: 10min. (Grbeš 4, Raguž 2, Markanjević 4), RK Brod: 10min. (Marić 2, J. Sarić 2, Poznanović 2, Kokanović 2, Petrović 2)